O psim jedzonku słów kilka

JamnikJamnik Unconfirmed, Użytkownik

Hejka. Ładne, lśniące futerko, nie ważne czy krótkie czy długie to też zasługa odpowiedniej diety. Dlatego szukam porad w temacie i chętnie też dzielę się własnymi spostrzeżeniami. Wiem, że wielu ludzi podejmuje się trudnego zadania , czyli żywienia piesków domowym menu, ale ja, człowiek zapracowany bazuję na gotowych karmach. Od niedawna zacząłem też kupować Eddiemu psie przysmaki, co ciekawe nie wszystkie rarytasem się okazały, bo np. suszone uszy kompletnie psu do gustu nie przypadły. Przysmak premium paluchy z kozy natomiast jak najbardziej. Ten polecam swoją drogą przetestować, w razie czego tutaj: https://johndog.pl/produkt/przysmak-premium-paluchy-z-kozy/ ja go znalazłem. Wracając do kwestii smaków-przysmaków. Czym kierować się zatem wyszukując kolejnych nowości? Składem, czy może bardziej konsystencją?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto jest online 0

W salonie u Pani Kasi byłam już drugi raz na strzyżeniu mojego psiaka. Z czego jestem bardzo zadowolona, profesjonalne podejście do pieska, bardzo dobrze wykonana praca, przemiła obsługa. Jeśli psi fryzjer to tylko ten na pewno mój pupil będzie stałym klientem ;) . Serdecznie polecam.