Wyszukiwania groomerów w google

Poniżej link do artykułu, który analizuje liczbę wyszukiwań usług groomerskich w google.

Zapotrzebowanie na usługi groomerskie

Krótkie podsumowanie:

Grooming jest branżą z dobrymi perspektywami na przyszłość. Otworzenie nowego salonu wydaje się opłacalną inwestycją. Groomerom najbardziej opłaca się robić nadgodziny latem, a urlopy planować na październik lub listopad. Budując swoją obecność w internecie należy przede wszystkim skupić się na słowie “psi fryzjer”, a z czystym sumieniem można zrezygnować ze słowa “groomer”.

https://www.jakotworzycsalondlapsow.pl/index.php/2021/06/13/zapotrzebowanie-na-uslugi-groomerskie/

Komentarz

 • JamnikJamnik Unconfirmed, Użytkownik

  Ja chodzę ze swoim psem od czasu do czasu do groomera, ma długą sierść a więc samodzielnie ciężko na odpowiednim poziomie o nią zadbać. Nie wszystkie zabiegi jednak przerzucam na psiego fryzjera, kąpiele np. uskuteczniamy w domu. Słyszałem jednak że zbyt często psa też kąpać się nie powinno, w związku z czym myślę o nabyciu tzw. suchego szamponu, co sądzicie o tym: https://johndog.pl/produkt/suchy-szampon-gleboko-oczyszczajacy-tropiclean/ ? Będzie odpowiedni dla szpica? Zależy mi na łagodnym i skutecznym kosmetyku.

 • RinaCatLadyRinaCatLady Użytkownik

  Znalezienie dobrego salonu, to podstawa! Gdybym miała za każdym razem szukać nowego groomera, kiedy mój Filecik potrzebuje strzyżenia, to bym chyba oszalała. O wszystkim usługach oferowanych przez https://siersciuch.com/ dowiedziałam się z ich strony i zszokowało mnie jak profesjonalne podejście do pielęgnacji otrzymałam. Wracam do nich co kilka miesięcy, aby mój pies czuł się komfortowo.

 • mateusz011mateusz011 Użytkownik

  Ja korzystam z nowo otwartego salonu w Poznaniu - https://groomer.pompom.dog

  Profesjonalne podejście i przystępne ceny, polecam każdemu!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto jest online 0

W salonie u Pani Kasi byłam już drugi raz na strzyżeniu mojego psiaka. Z czego jestem bardzo zadowolona, profesjonalne podejście do pieska, bardzo dobrze wykonana praca, przemiła obsługa. Jeśli psi fryzjer to tylko ten na pewno mój pupil będzie stałym klientem ;) . Serdecznie polecam.