Wyszukiwania groomerów w google

Poniżej link do artykułu, który analizuje liczbę wyszukiwań usług groomerskich w google.

Zapotrzebowanie na usługi groomerskie

Krótkie podsumowanie:

Grooming jest branżą z dobrymi perspektywami na przyszłość. Otworzenie nowego salonu wydaje się opłacalną inwestycją. Groomerom najbardziej opłaca się robić nadgodziny latem, a urlopy planować na październik lub listopad. Budując swoją obecność w internecie należy przede wszystkim skupić się na słowie “psi fryzjer”, a z czystym sumieniem można zrezygnować ze słowa “groomer”.

https://www.jakotworzycsalondlapsow.pl/index.php/2021/06/13/zapotrzebowanie-na-uslugi-groomerskie/

Komentarz

  • JamnikJamnik Unconfirmed, Użytkownik

    Ja chodzę ze swoim psem od czasu do czasu do groomera, ma długą sierść a więc samodzielnie ciężko na odpowiednim poziomie o nią zadbać. Nie wszystkie zabiegi jednak przerzucam na psiego fryzjera, kąpiele np. uskuteczniamy w domu. Słyszałem jednak że zbyt często psa też kąpać się nie powinno, w związku z czym myślę o nabyciu tzw. suchego szamponu, co sądzicie o tym: https://johndog.pl/produkt/suchy-szampon-gleboko-oczyszczajacy-tropiclean/ ? Będzie odpowiedni dla szpica? Zależy mi na łagodnym i skutecznym kosmetyku.

  • RinaCatLadyRinaCatLady Użytkownik

    Znalezienie dobrego salonu, to podstawa! Gdybym miała za każdym razem szukać nowego groomera, kiedy mój Filecik potrzebuje strzyżenia, to bym chyba oszalała. O wszystkim usługach oferowanych przez https://siersciuch.com/ dowiedziałam się z ich strony i zszokowało mnie jak profesjonalne podejście do pielęgnacji otrzymałam. Wracam do nich co kilka miesięcy, aby mój pies czuł się komfortowo.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto jest online 0

W salonie u Pani Kasi byłam już drugi raz na strzyżeniu mojego psiaka. Z czego jestem bardzo zadowolona, profesjonalne podejście do pieska, bardzo dobrze wykonana praca, przemiła obsługa. Jeśli psi fryzjer to tylko ten na pewno mój pupil będzie stałym klientem ;) . Serdecznie polecam.