Psi fryzjer przyłapany na zabawie z klientem! - Nagranie

psisalonkeysipsisalonkeysi Użytkownik
edytowano February 2020 w Ciekawostki z internetu

Luis Antonio Caballero jest psim fryzjerem z Argentyny. Jego praca nie polega jednak tylko na strzyżeniu zwierzaków. Mężczyzna został przyłapany, jak tańczy z jednym ze swoich klientów!

Luis prowadzi zakład w Buenos Aires, razem ze swoją żoną Gabrielą. Mężczyzna mył ostatnio jednego z klientów i słuchał muzyki. 58-latek nie mógł powstrzymać się od tańczenia, więc zaczął bawić się razem z psem! Gdy jego żona, która w tym czasie przygotowywała herbatę, wróciła do pokoju i zobaczyła, co tam się wyprawia, szybko wyciągnęła telefon i wszystko nagrała.

Wideo na Facebooku zobaczyło już ponad 1,5 miliona osób. Żeby było jeszcze ciekawiej, Luis słynie także z tego, że kiedy ma wolny czas, zabiera bezdomne psy z ulicy i szuka im domu.

Żródło: ciekawe.interia.pl

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto jest online 0

W salonie u Pani Kasi byłam już drugi raz na strzyżeniu mojego psiaka. Z czego jestem bardzo zadowolona, profesjonalne podejście do pieska, bardzo dobrze wykonana praca, przemiła obsługa. Jeśli psi fryzjer to tylko ten na pewno mój pupil będzie stałym klientem ;) . Serdecznie polecam.