Kursy groomingu Łódzkie (Pabianice)

Szkolenia odbywają się tydzień lub dwa tygodnie.
(Bezpłatne praktyki po kursie dwutygodniowym – do trzech miesięcy po kursie)

Godziny szkolenia:
pon-pt godz. 10-18 (zajęcia teoretyczne + praktyczne)
sobota (nieobowiązkowe)

Jesteśmy elastyczni, dlatego istnieje możliwość dopasowania terminu, dni jak i godzin szkolenia do indywidualnych potrzeb.

Szkolenia odbywają się indywidualnie (istnieje możliwość stworzenia grup)

Kładziemy duży nacisk na zajęcia praktyczne, dlatego od pierwszego dnia kursant pod okiem instruktorów wykonuje czynności pielęgnacyjne uczy się posługiwania sprzętem groomerkim.
Na koniec kursu wydajemy materiały szkoleniowe, prospekty, pomagamy w biznesplanie (kosztorysie), kursant otrzymuje dyplom, certyfikat, zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Finansowanie kursu dla osób bezrobotnych
Posiadamy status jednostki szkoleniowej, dzięki czemu osoby bezrobotne mogą sfinansować koszt kursu ze środków Urzędu Pracy. W tym celu należy skontaktować się z właściwym dla swojego miejsca zamieszkania Urzędem Pracy i uzyskać tam wszelkie niezbędne informacje.

Cena kursu:
Intensywny tygodniowy kurs (6dni) cena 2900,
Rozszerzony 80h +praktyki 3900 zł
Przy zapisie pobierany jest zadatek w kwocie: 500 zł
Szkolenia powadzą instruktorzy z kilkunastoletnim stażem w zawodzie.

Po kursie możliwość dodatkowych praktyk za które nie pobieramy dodatkowych opłat (praktyki do pół roku od ukończenia kursu)

Kursy odbywają się w Salonie Keysi Psi Salon
ul. Moniuszki 106
95-200 Pabianice

Więcej informacji : https://psisalonkeysi.pl/kursy-groomerskie/

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto jest online 0

W salonie u Pani Kasi byłam już drugi raz na strzyżeniu mojego psiaka. Z czego jestem bardzo zadowolona, profesjonalne podejście do pieska, bardzo dobrze wykonana praca, przemiła obsługa. Jeśli psi fryzjer to tylko ten na pewno mój pupil będzie stałym klientem ;) . Serdecznie polecam.